Skänk Trio Nils Jonsson Bra bohag Troeds 1960-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 4 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 82, 190x43 cm
Repor, märken, slitage, fläckar, skada på skjutlist
757165
2020-04-02