Skänk Trio Nils Jonsson Bra bohag Troeds 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 4 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 82, 190x43 cm

Repor, märken, slitage, fläckar, skada på skjutlist

757165

2020-04-02