Lage Lindell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, numrerad 30/48, färgserigrafi, bladmått ca 47,5x62,5 cm
Kuntoraportti
757168
Päivämäärä:
2020-04-06