Eterna-Matic herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ETERNA-MATIC, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 754T, cal 1460, länk i 18 k (ej original), längd 180, diameter 33,5 mm, vikt ca 77,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, slitage

757170

2020-04-06