Matbord med 5 stolar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 6 dlr, 1900-talets senare del, ek, bestående av, matbord med 2 extra skivor a 50 cm, 2 lådor i sarg, höjd ca 75, 220x100, 4 stolar samt 1 karmstol med skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, märken förekommer
757177
2020-04-02