Matbord med 5 stolar

Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar
Matbord med 5 stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 6 dlr, 1900-talets senare del, ek, bestående av, matbord med 2 extra skivor a 50 cm, 2 lådor i sarg, höjd ca 75, 220x100, 4 stolar samt 1 karmstol med skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, märken förekommer

757177

2020-04-02