Dux matbord 1960-tal

Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal
Dux matbord 1960-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, Formula-serien ur Dux Studio kollektionen, Bra Bohag, formgivet 1968, förkromade stålben med Perstorpsplatta, höjd 65, diameter 120 cm

mindre slitage

757182

2020-04-05