MARIA MANUELA VINTILESCU: Kvinnoansikte

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): Kvinnoansikte, signerad och daterad a tergo Maria Manuela 2003, akryl på duk, 15x15 cm

757184

2020-04-09