Omega herrarmbandsur
Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, guld på stål, manuell, plexiglas, boettnr. 2792-2 SC, cal 283, armband i läder (ej original), diameter 35 mm
Bruksslitage, repor, originalkronan är sliten, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
757186
2020-04-07