Omega herrarmbandsur

Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, guld på stål, manuell, plexiglas, boettnr. 2792-2 SC, cal 283, armband i läder (ej original), diameter 35 mm

Bruksslitage, repor, originalkronan är sliten, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

757186

2020-04-07