Soffa Ulferts tibro Lennart Bender

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LENNART BENDER, soffa, för Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft, tresitsig. benställning i ek, plymåer i i skinn, längd ca 225 cm

Delvis torkad stoppning under vänster armstöd, i övrigt smärre slitage

757196

2020-04-07