Soffa Ulferts tibro Lennart Bender
Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
LENNART BENDER, soffa, för Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft, tresitsig. benställning i ek, plymåer i i skinn, längd ca 225 cm
Delvis torkad stoppning under vänster armstöd, i övrigt smärre slitage
757196
2020-04-07