Fogia matbord

Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOGIA, matbord, sannolikt Anika Reutersvärd, massiv ek, med två lådor i sargen, brännmärkt Fogia, höjd ca 75, 150 x 100 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

757197

2020-04-07