Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, fgurin i form av hund, 1900-tal, märkt med korsade klingor i blått under glasyr samt i godset, modellnummer 78753, porslin, höjd ca 13 samt längd 22 cm

Minimalt slitage

757200

2020-04-07