Tysk skola familjeporträtt 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

TYSK SKOLA (1800-tal): Porträtt av familj, olja på duk, 103x128 cm

Skador, dubblerad

757203

2020-04-05