Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad i mahogny, lister och beslag av mässing, delvis förgyllda, skiva av kalksten, snedställda hörn med kannelyrer, tre lådor med dragringar, raka avsmalnande ben med kannelyrer och fothylsor, skiva av alksten med kälning, höjd 83, 112 x 56 cm

Smärre skador och lagningar, skiva lagad

757209

2020-04-05