Spegel med belysning

Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning
Spegel med belysning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, böjträ, teak, 2 st ljusarmar i mässing, elektrifierad, textila skärmar, beslag i förgylld brons, höjd ca 83, samt största bredd 48 cm

Funktionen garanteras ej, bruksslitage

757213

2020-04-07