Lars Hillersberg tusch
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): (3st) Figurkompositioner, signerade Hillersberg, tusch på smörpapper samt på papper, 22,5x20, 19x27 samt 25x28 cm, PROVENIENS: Konstnärens familj, oramade
Uppklistrade, hanteringsveck, fläckar
757214
2020-04-02