Soffbord, 1960/70-tal, ihopfällbart

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960/70-tal, teak och björk samt läderremmar, underredet är ihopfällbar, höjd ca 57 samt 72x72 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

757219

2020-04-07