Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, tenn, O. H. Lagerstedt AB, Eskilstuna 1931, Art Deco, rektangulär form, med hänklar, ristad dekor av hind vid fjälltop, på tassar, längd ca 36 cm
Slitage, repor, skev form
757221
2020-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här