Bricka O. H. Lagerstedt tenn Art Deco

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, tenn, O. H. Lagerstedt AB, Eskilstuna 1931, Art Deco, rektangulär form, med hänklar, ristad dekor av hind vid fjälltop, på tassar, längd ca 36 cm

Slitage, repor, skev form

757221

2020-04-04