Bertil Fridhagen
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtölj, för Bröderna Andersson, 1950/60-tal, armlän i teak, teaxtilklädsel, lösa sittplymåer, bredd på soffa ca 200, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
757222
2020-04-07