Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtölj, för Bröderna Andersson, 1950/60-tal, armlän i teak, teaxtilklädsel, lösa sittplymåer, bredd på soffa ca 200, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

757222

2020-04-07