Sypuff, 1960-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYPUFF, 1960-tal, med lock, stoppad och klädd med syntetiskt tyg, djuphäftad, handtag i metall, ben i björk höjd ca 43, samt 60x48 cm
Lockets insida med lös klädsel, bruks- och åldersrelaterat slitage
757225
2020-04-07