Sypuff, 1960-tal

Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal
Sypuff, 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYPUFF, 1960-tal, med lock, stoppad och klädd med syntetiskt tyg, djuphäftad, handtag i metall, ben i björk höjd ca 43, samt 60x48 cm

Lockets insida med lös klädsel, bruks- och åldersrelaterat slitage

757225

2020-04-07