Fickur 2 st bl.a. Longines
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, 1 par, silver 800, varav en Longines, "Grand Prix", emaljtavla, märkt 38408, resp" Ancre De Precision", 15 rubis, märkt 10119, diameter 50-51 mm
Bruksslitage, repor, märken, gravyr, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
757229
2020-04-07