Fickur 2 st bl.a. Longines

Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines
Fickur 2 st bl.a. Longines

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 1 par, silver 800, varav en Longines, "Grand Prix", emaljtavla, märkt 38408, resp" Ancre De Precision", 15 rubis, märkt 10119, diameter 50-51 mm

Bruksslitage, repor, märken, gravyr, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

757229

2020-04-07