Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGMAR LODÈN (1904-1989), "Skiss av Mona på bygget i Hyttingen", signerad, daterad 1949, olja på duk i originalram, ca 46x38 cm,
Dedikerad till Tyra på 50 års-dagen,
757236
2020-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här