Dagmar Lodén

Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGMAR LODÈN (1904-1989), "Skiss av Mona på bygget i Hyttingen", signerad, daterad 1949, olja på duk i originalram, ca 46x38 cm,

Dedikerad till Tyra på 50 års-dagen,

757236

2020-04-02