Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i mässing, dekor med inlägg av mässing, invändigt med spegel, höjd ca 94, 100x48 cm
Bruksslitage
757240
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här