Oidentifierad konstnär oljemålningar
2020-04-07
757248
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2), Stilleben, signerade A Tobey, olja på pannå, ca 41x41 cm