Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSKEDAR, 13 st., silver, varierande mässtar, 1800-talets mitt, modell Olga, längd ca 22,5 cm, vikt ca 1070 g
Ägarmstämplar
757250
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här