Bestick

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, silver, variende modeller, mästare och länder, 18/1900-tal, bestående av: kaffeskedar, bordskedar, gafflar, vikt ca 1655 g

Slitage, delvis med gravyr

757255

2020-04-07