Heli Ojanperä oljemålning

Heli Ojanperä oljemålning
Heli Ojanperä oljemålning
Heli Ojanperä oljemålning
Heli Ojanperä oljemålning
Heli Ojanperä oljemålning
Heli Ojanperä oljemålning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

HELI OJANPERÄ (1921-1994) Vårljus, signerad samt daterad 1976, olja på duk, 68x49 cm

757256

2020-05-19