Saltkar empire

Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire
Saltkar empire

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SALTKAR, silver, 1-par empire, tidigt 1800-tal, oiditifierade stämplar, oval form med uppsvängda hänklar samt godronnerad dekor, höjd ca 6, bredd 14 cm, total vikt ca 227 g

Visst ålderrelaterat slitage

757275

2020-04-07