Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 63 dlr, 1900-tal, slipad dekor, bestående av: 5 champagneglas, 7 rödsvinglas, 2 vitvinsglas, 3 ölglas, 11 starkvinsglas, 11+6 selterglas, 18 dricksglas
Nagg kan förekomma
757278
2020-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här