Dekorelement i form av putti

Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti
Dekorelement i form av putti

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st., trä, 1900-tal, bemålade i svart, patinerade, i form av putti, höjd ca 27 cm

Skador, lagning

757291

2020-04-05