Omega Seamaster Professional

Omega Seamaster Professional
Omega Seamaster Professional
Omega Seamaster Professional
Omega Seamaster Professional
Omega Seamaster Professional
Omega Seamaster Professional

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OMEGA SEAMASTER PROFESSIONAL, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, skruvkrona, originallänk med viklås ref nr. 1504/826, ref nr. 1780504, serie nr. 54202031, kaliber 1155, diam ca 42 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

757293

2020-04-13