Matbord med 8 stolar
2020-04-02
757297
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, jugend, 1900-talets första hälft, björkfanér, bord med 3 iläggsskivor a 32 cm, höjd ca 75, 160x110 cm, 6 stolar samt 2 karmstolar, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, märken förekommer