Miniatyrer glas Bertil samt Ulrika Hydman Vallien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (f. 1938) samt ULRIKA HYDMAN-VALLIEN (1963-2018), miniatyrer, 2+4 dlr, glas, Kosta Boda, bestående av: 1 skål, signerad Boda Artist Col UH Vallien 78013, 2 st skålar B Vallien 58214 samt 58010, 1 vas, signerad Boda Artist Col UH Vallien 48013, 4 vaser/skålar/flaska, signerade Boda Artist Col B Vallien 48214, 48008 samt 48014 (flaskan), höjder mellan 22-2,5 cm

Smärre slitage / repor

757318

2020-04-07