Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Sommarlandskap med landsväg, signerad och daterad -O Hermelin -99, olja på duk, ca 24x32 cm

757359

2020-04-03