Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Skulptur föreställande naken modell iförd rock, terracotta, signerad E. Nerman, daterad 1944, höjd ca 39, sockelns mått ca 15x12 cm
Damm
757369
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här