Einar Nerman skulptur figurin

Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin
Einar Nerman skulptur figurin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Skulptur föreställande naken modell iförd rock, terracotta, signerad E. Nerman, daterad 1944, höjd ca 39, sockelns mått ca 15x12 cm

Damm

757369

2020-04-07