Fix Masseau offsetlitografi

Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi
Fix Masseau offsetlitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIX MASSEAU (Frankrike, 1905-1994): Orient-Express, The Network At Work, offsetlitografi, signerad, daterad och numrerad Fix Masseau-87, 175/500, bladmått 40x30 cm, mapp medföljer med motiv av tåg

757420

2020-04-04