Fix Masseau offsetlitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIX MASSEAU (Frankrike, 1905-1994): Orient-Express, The Network At Work, offsetlitografi, signerad, daterad och numrerad Fix Masseau-87, 175/500, bladmått 40x30 cm, mapp medföljer med motiv av tåg
757420
2020-04-04