Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON (1900-1985): Kubistiskt par, signerad, daterad -56, olja på pannå, ca 60x49 cm
Zustandsbeschreibung
757438
2020-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner