Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, ek, räfflade dörrar med bakomvarande hyllor och schatull, raka ben, höjd ca 112, 144x41 cm
Bruksslitage, fläckar, repor
757451
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här