Matta, rölakan, Ingegerd Silow

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEGERD SILOW, "Dellen", matta, Axeco, rölakan, geometrisk polykrom dekor i gult, grönt, brunt och grått, signerad IS samt etikettmärkt Axeco, 280 x 200 cm

Bruksslitage

757458

2020-05-10