Carl Malmsten fåtölj Samsas
2020-04-02
757468
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Samsas", fåtölj, grön klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, klädsel med skador