Soffbord Karl Andersson och Söner

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, slutet av 1900-talet, bordskiva med masurbjörksfanér, ben i björk, höjd ca 65, 120x70 cm

Bruksslitage, smärre fuktskador vid fanér

757475

2020-04-08