Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, slutet av 1900-talet, bordskiva med masurbjörksfanér, ben i björk, höjd ca 65, 120x70 cm
Bruksslitage, smärre fuktskador vid fanér
757475
2020-04-08