Vitrinskåp Engelsk stil
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Engelsk stil, mahogny, tvådelad, övre vitrindel med 5 hyllplan i glas, belysning, nedre skåpdel låsbar med hyllplan, totalhöjd ca 198, 154x33 cm
Slitage, repor samt avslag föekommer, belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
757476
2020-04-07