Vitrinskåp Engelsk stil

Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Engelsk stil, mahogny, tvådelad, övre vitrindel med 5 hyllplan i glas, belysning, nedre skåpdel låsbar med hyllplan, totalhöjd ca 198, 154x33 cm

Slitage, repor samt avslag föekommer, belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

757476

2020-04-07