efter Matisse litografi

efter Matisse litografi
efter Matisse litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter: Nakenakt, signerad i trycket H Matisse -49, ur DLM 46-47, 1952, litografi, bildmått ca 38x28 cm

757484

2020-04-02