Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (1869-1954), efter: Nakenakt, signerad i trycket H Matisse -49, ur DLM 46-47, 1952, litografi, bildmått ca 38x28 cm
757484
2020-04-02