Barbro Andersson

Barbro Andersson
Barbro Andersson
Barbro Andersson
Barbro Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): kompositionm signerad Barbro Andersson 1995 samt med dedikation "Till Kjell", litografi, numrerad 4/80, ca 53x38 cm

757510

2020-04-08